internette sende kazanabilirsin


JN7.net – Programlama İnternet ve Yaşama Dair İpuçları

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

JN7.net – Programlama İnternet ve Yaşama Dair İpuçları

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir Perş. Tem. 11, 2013 2:05 pm

Web Adresi: http://www.jn7.net
Sahibi: Halil İbrahim
Hosting Sağlayan Firma: Dreamhost
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: Halil İbrahim
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: Wordpress
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:


Bir bilgisayar öğretmeninin kaleminden bilişim üzerine genel yazıların bulunduğu bir web blogu. İnternetten  video indirme gibi tüm internet kullanıcılarının merak ettiği konulardan, C# ile sqlite kullanımı gibi üst düzey programlama bilgilerine, ipuçlarına yer verilen konular arasında. Wordpress temalarına, eklentilerine, ipuçlarına, web tasarımla ilgili ücretsiz HTML/CSS tasarımlara, ücretsiz fontlara, SEO konularında Online SEO araçları ile ilgilide yazılar bulunuyor.
Eğitim konusunda da Mühendislik Tamamlama Sınavı, ALES vb. sınavlarla ilgili bilgi ve ipuçları mevcut. Öğretmenler için yardımcı olacak sınav soruları, zümreler, hazır yazılılar ve sene sonu raporları da olan bloğda çok ilginç powerpoint Slaytları derlemesine de ulaşabilirsiniz.
Web tasarımı ve programcılığı yapanların, programlama üzerine kendini geliştirmek isteyenlerin ziyaret  etmesinin tavsiye ettiğimiz bu kişisel web bloğunda başka hiçbir yerde ulaşamayacağınız ipuçlarına, hilelere ulaşabilirsiniz. Kendini geliştirmeye çalışanların ve yeni başlayanların yanı sıra programlama uzmanlarının ve profesyonellerinin de aradıklarını bulabileceklerini düşündüğümüz blogda bir çok farklı konuda yararlı bilgiler yer almakta.  Hız testleri, veritabanı, seo, actionscript 3.0, programlama algoritmaları gibi birçok farklı konuda yazıların yer aldığı bu site yazarının öğretmenliğinin verdiği deneyimle en karışık konulardaki yazıları dahi herkesin anlayabileceği basitlik ve yalınlıkla olmasını sağlamış.
Benzersiz akıcı ve düzgün yazılmış yüzlerce bilgilendirici ve eğlendirici bu bloğun müdavimlerinden olacaksınız.

    Forum Saati Cuma Nis. 20, 2018 2:55 am