internette sende kazanabilirsin


Rüya tabirleri

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

Rüya tabirleri

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir Perş. Tem. 04, 2013 1:17 pm

Web Adresi: http://www.ruyatabirlerin.net
Sahibi: ruyatabirlerin
Hosting Sağlayan Firma: kendisunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: ruyatabirlerin
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:Bazı zamanlar hayal ve gerçeklik arasında gidip gelir düşüncelerimiz. Bir rüya gördüğümüzde uzun süre etkisinden çıkamayız çok gerçekçi olurlar. Rüya tabirleri bizim gördüklerimizi yorumlamamızı sağlar. Birçok farklı rüya yorumları
 vardır. Hangisinin gerçek olduğunu hangisinin olmadığını anlamak biraz zor olur. Bazen de büyüklerimiz kendilerine göre yorumlamayı tercih ederler. Eğer gördüğünüz rüya bir kabus gibiyse hemen suya anlat ki derdin sıkıntın suyun saflığıyla beraber akıp gitsin derler. Eğer gördüğünüz rüya güzel ve insanların kıskanacağı bir rüya ise çok kimseyle paylaşmayın nazar değer derler.

Özellikle de bizim ülkemizde rüyalara farklı anlamlar yorumlar yüklenir. Kimi insan çok içten inanır gördüğü rüyalara. Etkisi uzun süre devam eder. Hele de kötü bir rüya ise. Bazen de farklı bir durum tezahür eder. Gördüğümüz rüyayı gerçek hayatta yaşarız ve olay daha ilginç bir boyut kazanır. Bir takım bilim adamları rüya diye bir şey olmadığını, uyku halinde gördüğümüz görüntülerin insanların bilinçaltında yatan düşünceler olduğunu ileri sürerler. Yani insanlar uyumadan önce bir takım şeyler düşünüyorlarsa yattıklarında da rüya denilen alemde onu görüyorlar.Rüya anlamları çok önemli. Hatta öyle ki bize saatlerce uzun sürüyormuş gibi gelen rüyaların en uzunu üç saniyeyi geçmiyormuş. Çok enteresan değil mi? Ben de ilk duyduğum da çok şaşırmıştım. Hatta bazen şey olur. Uyursunuz gördüğünüz rüya o kadar güzeldir ki hiç uyanmak istemezsiniz ama dış kuvvetler sizi zorla uyandırmak isterler. Bu durumda uyanıp tekrar yattığınızda gördüğünüz rüya kaldığı yerden devam eder. Bu daha da ilginçtir bence.

Anlamını bilmediğiniz ve yorumlamakta güçlük çektiğiniz rüyaların anlamlarını bulmak istiyorsanız ruyatabirlerin.net adresinde istediğiniz rüya yorumuna ulaşabilirsiniz. Bilinçaltınızın size gösterdiği ilginç görüntüleri yorumlayan tek online adres.

Sizde detaylı bilgi için http://www.ruyatabirlerin.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

    Forum Saati Cuma Nis. 20, 2018 2:56 am