internette sende kazanabilirsin


Can Simidi: S.O.S

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

Can Simidi: S.O.S

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir Ptsi Tem. 01, 2013 11:39 pm

Web Adresi: http://www.oyunkus.com
Sahibi: oyunkus
Hosting Sağlayan Firma: kendisunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: oyunkus
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:

Boş derslerde ve sıkıcı ortamlarda vakit geçirmek için kağıt ve kalemle oynanan bir oyun  söyler misiniz desem aklınıza ilk ne gelir? SOS olabilir mi acaba? Bir nevi sıkıcı ortamların hayat kurtarıcısı olan SOS oyunu ne kadar çocuk oyunları gibi görünse de aslında büyüklerin oynadığı bir oyundur.  Tıpkı mayın tarlası gibi defalarca oynasanız da sıkılmadan tekrar baştan başlarsınız. Her oyun başında daha dikkatli olacağınıza söz verir ama direkt bir mayına yakalanırsınız ve yılmadan devam edersiniz.

SOS oyununun online olduğunu öğrenseniz inanmazsınız herhalde, evet yanlış duymadınız artık internet ortamında online da oynayabilirsiniz. Üstelik de ücretsiz olarak. Online oyunlar ın en güzel yanı mutlaka ücretsiz olanlarıdır. Ancak angry birds gibi oyunlar bilgisayara indirildiğinde ücretsiz bir özellik kazanıyor. Ünlü oyunların arama motorlarında üst sıralarda yer lamsı popülerliğini artırdığı için olaya bir ücret de dahil oluyor. Aynı biçimde facebook’taki milyonlar tarafından oynanan birçok oyunda tablet bilgisayara indirildiğinde oynanabiliyor. Diğer türlü ya online facebook üzerinden oynamak zorundasınız ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekir. Başka türlü oynamanız pek mümkün değil.

Araba oyunları da en güzel bilgisayara indirildiğinde oynanıyor bence. Seviye atladıkça levellerin kilitlerinin açılması ayrı bir haz veriyor insana. Belki kimi insan alt tarafın çocuk oyunları gözüyle bakıyor ama ben aynı fikirde değilim. Seviye atladıkça farklı kilitlerin açılması bir şeyler başardığınızın hissini veriyor. Bu da ister istemez yüzünüzde bir tebessüm oluşturuyor. Oyun oynamak aslında bir nevi başka bir dünyada gezinmek gibi, kendinizi oyuna kaptırdığınızda başka alemlerde dolanıyorsunuz. Canınız sıkıldığında birebir. Kazandığınız yarışlar, kurduğunuz köyler, ürettiğiniz domatesler, yakaladığınız suçular ve daha pek çok şey sizi bir güven kazandırıyor. Biliyorsunuz sadece bir oyun olduğunu ama sebzeleriniz çürüdüğünde de üzülmeden yapamıyorsunuz…

Sizde detaylı bilgi için http://oyunkus.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

    Forum Saati Cuma Nis. 20, 2018 3:01 am