internette sende kazanabilirsin


İşletmeniz Bir Adım Önde Hareket Etsin

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

İşletmeniz Bir Adım Önde Hareket Etsin

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir Paz Haz. 30, 2013 3:11 pm

Web Adresi: http://www.kaliturk.com
Sahibi: kaliturk
Hosting Sağlayan Firma: kendisunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: kaliturk
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:

Dünya standartlarında birçok belgenin çıktığı günümüzde bu belgeler sayesinde alıcıya, tüketiciye ticaret yaptığımız kurumlara güven duygusu uyandırarak onların emin olması sayesinde tercih edilen yer oluyor. Her maddeye uyuyorum diyorsanız eğitimlerden yararlanarak sizde istediğiniz kaliteden yararlanarak hiçbir üründe tereddüt yaşamadan ilerleyişinizi hem kat edersiniz hem de sağlıklı olduğuna emin olunur. helal belgesi size birçok temiz, kaliteli, sağlıklı ürün arayanların adresi olacaktır. Günden güne büyüyen markalar gibi sizde birçok aşamada gelişebilirsiniz. Müslümanların ( İslam) en çok tercihi olan helal belgesi bu sayede onlara güven duygusu uyandırabilirsiniz. Sadece Türkiye içinde Helal et satan bir markaysanız bunu uluslara arası eğitimlerle belgelendirmek istiyorsanız o zaman sitemizdeki eğitimlerden faydalanabilirsiniz. ISO 9001 ile ihaleye alınırken en birincil belgeniz olduğu için seçilme şansınızı artırır ve bu sayede rekabet ve kararlılığınızı ortaya koyar. Bir araya gelme amacıyla ortak açılan yerler ya da ortaklığa girme çabasında olan yerlerde b belgelerle ödü vererek güvenle müşteri ve talep sayınızı arttırırsınız. ISO 22000
 belgesinin bulunmasıyla gıda üretiminin yapan bir tesiste, işletmede bu belge sayesinde düşüncesiyle temizliği, malzemesi, katkı malzemesinde personel güvenliğine kadar bilinçli olduğunu görür ve kaliteli dünyaya tehdit savurmaya yer olma şansını ilk sıralarda alırsınız. Tehditli ürünlerin son bulduğu ISO 22000 ile sizde rahat bir üretim içersine girebilirsiniz. haccp belgesi ile çalışanların eğitimi programlar dâhilinde sürekli yapıldığından ürünün daha iyi tanımak ve ürünün yaparken kolaylaştırması sağlamak personelin bilgi güvenliğini ve kendi güvenliğini sağlar.
ISO 14001 ile verilen kılavuzlarla doğru bir izlenimden gitmek her gıda üreticisinin işini kolaylaştıracak ve çevre performans derecesini arttırdığını gösterecektir. ISO 27001 sayesinde izlemek istediği kategoride değerli olduğunu gösteren belge sizi daha da kaliteli hale getirir. Detaylı bilgilerin eğitimlerini almak için http://kaliturk.com/  adresinden öğrenebilirsiniz.

    Forum Saati Paz Nis. 22, 2018 2:24 pm