internette sende kazanabilirsin


Yeni Trend Online Radyolar

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

Yeni Trend Online Radyolar

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir C.tesi Haz. 29, 2013 1:08 pm

Web Adresi: http://www.dinlee.net
Sahibi: dinlee
Hosting Sağlayan Firma: kendisunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: dinlee
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:İnternetin gelişmesiyle birlikte internetten yapabileceğimiz şeylerinde zamanla arttığını görüyoruz. Bunlardan en önemlilerinden biride online radyo dinle
mekdir. Artık birçok kişinin bilgisayar karşısında bir şeylerle uğraşırken büyük radyolarla ya da ayrı bir radyo çalar ile uğraşmak istemediğini biliyoruz. Kullanım kolaylığı ve kullanım rahatlığı sebebiyle online radyoların popületirliği gittikçe artmıştır. Ama en kritik nokta karmaşık internet sistemi içinde en iyi ses sistemine sahip, en iyi kanal sıralamasına sahip online radyo dinleme sitesini bulmaktır.

Ücretsiz ve internetin olduğu her yerde rahatlıkla dinlenebilen online radyo dinleme sitelerinin artması dinleyicileri memnun etmekle birlikte dinleyicilerde en iyi online radyo dinleme sitesini bulma isteği uyandırmıştır. En iyisi hangisidir, en iyi ses sistemi hangisidir herkese göre değişebilir ama, iyi bir radyo dinleme sitesinin dinleyicide bağımlılık yapabileceği ve dinleyici için o sitenin vazgeçilmez olabileceği gerçeği değişmezdir.

Her radyo dinleyicisi canlı radyo dinle dinleyebileceği bir siteyi, farlı türlerde yayın yapan radyo kanallarını katogorilere ayrılmış şekilde bulmak isteyececektir, özenle hazırlanmış bir radyo dinleme sitesi ve çeşitli beklentilerinin karşılanması dinleyicinin bir diğer arzusudur.  Sadece müzik dinlemeye yaramayan radyolar internet ortamında iş yürüten farklı kişiler için de haber ya da bilgi alma noktasında gerekli bir iletişim aracıdır, tam bu noktada online radyo dinleme siteleri pratikliği ve dinleme kolaylığı ile bu türden kişiler için kullanım kolaylığı sunmaktadır. Bu bağlamda online radyoların önemi geri plana atılamayan bir gerçek olarak karşımıza çıkacaktır.

Siz de kolay kullanımlı ve başarılı bir arayüzle, iyi bir ses sistemiyle donatılmış, kanal sıralamasında katogorilerin yer aldığı http://www.dinlee.net/ sitesini ziyaret edip, istediğiniz türde müziği, istediğiniz kadar, internetin olduğu her yerde dilediğinizce ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

    Forum Saati Cuma Nis. 20, 2018 2:57 am