internette sende kazanabilirsin


Oyunlar İnternette

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

Oyunlar İnternette

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir Cuma Haz. 28, 2013 10:07 pm

Web Adresi: http://www.ev-oyunlari.com
Sahibi: ev-oyunlari
Hosting Sağlayan Firma: kendisunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: ev-oyunlari
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:


Çocuklar  ev oyunları ile çocuğun günlük yaşantısında deneyemediği birçok şeyi oyun içerisinde kızları giydirirken deneme fırsatı bulmuş olur. Böylece gerçek hayatta başa çıkmakta zorlandığı bazı duygularla baş etmeyi öğrenmiş olur. Çünkü
 ev oyunu sayesinde çocuklar yaratıcı çözümler üretme alışkanlığı edinirler. Bu da onların gerçek hayatta kendilerini daha iyi bir şekilde ifade etmelerini sağlar. Yine sitemizde çocukların kendi fantezi ve hayallerini ortaya çıkaran oyunlardan bir diğeri dekor oyunları ile çocuklar kendi çözümünü bulabileceği türden bir oyundur.Özellikle 3-7 yaş civarında çocukların oynadıkları dekorasyon oyunları çocuklar bu oyunlar ile kendilerinde var olduklarını fark eder.

İşte size çocukların sosyal hayatlarında çevreleri ile kurduğu iletişimde daha aktif bir rol almasını sağlayan ev oyunları çocuklar dekor oyunları ile çocuğun günlük yaşantısında deneyemediği birçok şeyi oyun içerisinde evlerini dekor ederken deneme fırsatı bulmuş olur. Kısaca çocuklar dekor oyunları ile gerçek hayatta başa çıkmakta zorlandığı bazı duygularla baş etmeyi öğrenmiş olur. Çünkü ev oyunu sayesinde çocuklar yaratıcı çözümler üretme alışkanlığı edinirler.

Çocukların kendi kendine keşif ve kendini ifade etme fırsatı buldukları ev oyunları çocukların agresif ve saldırgan duygularını da onarır. ev oyunu ile oynayan o çocuklar daha girişken daha sosyal olurlar. Çünkü çocuklar aynı zamanda dekorasyon oyunları yeni şeyler öğrenebilme fırsatı sunmaktadır.Çocuklar dekor oyunları ile kendilerinde var olduklarını fark ettikleri özellikler ve yetenekler ile aynı zamanda farkında olmadan hayatlarını yeniden şekillendirmeye başlamış olurlar. Bu da onların ilerideki meslek hayatlarında seçim yapmalarını kolaylaştırmış olur.İşte size çocukların sosyal hayatlarında çevreleri ile kurduğu iletişimde daha aktif bir rol almasını sağlayan tüm oyunlar http://www.ev-oyunlari.com/  sitemizde.

    Forum Saati Cuma Nis. 20, 2018 2:59 am