internette sende kazanabilirsin


Twitter'da Takipçi Kazanın

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

Twitter'da Takipçi Kazanın

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir Cuma Haz. 28, 2013 9:09 pm

Web Adresi: http://www.twittersepeti.com
Sahibi: twittersepeti
Hosting Sağlayan Firma: kendisunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: twittersepeti
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:


    Twitter ,sosyal paylaşımın zirvesine taht kurmuş olan bu platform sayesinde bir çok basın yayın ajansları, siyasi partiler ile birlikte bir çok devlet büyüğü, spor kulüpleri,ünlü sanatçılar ,köşe yazarları bu platformu kullanıp sevenlerine bu sayede durum ,düşünce ve duygu paylaşımı yaparak  tam anlamıyla bir sosyal paylaşım ortamı oluşturmaktadırlar.

Twitter hayatımıza girip hatta hayatımızın ortasına oturduğu şu günlerde neredeyse bir çok olayı öğrendiğimiz bir sosyal paylaşım olan bu platform sayesinde içimizden geçen her şeyi özgürce haykırabilir ve artan takipçi sayımızla bir çok kişiye ulaşabiliriz.
Twitter’ ın bu kadar yaygınlaşması ve milyonlar ile ifade edilebilen kullanıcı sayısına ulaşmasının arkasında elbette bir çok neden bulunmaktadır ancak bunların önde gelenlerinden biride elbette ki Twitter’ ın ücretsiz olmasıdır. Twitter ‘ ın ücretsiz olmasının yanı sıra Türkçe olması da bu sosyal paylaşım sitesinin kullanıcı sayısının ülkemizde her gün artmasına sebep olmuştur.

Twitter , sayesinde sosyal iletişim ,sosyal paylaşım alanında oldukça farklı bir bakış açısı kazanılmıştır.Günümüzde artık insanlar bu sosyal paylaşım çerçevesinde her an her yerde bir tweet ile durum , konum ve düşüncelerini takipçi leri ile paylaşabiliyorlar.Twitter hedeflerinin önünde bir sosyal paylaşım sitesi olanın yanında bir iletişim aracı haline gelmiştir.Kullanıcıların direkt mesaj(DM) ile takipçi leriyle özel olarak iletişime geçmesine olanak sağlıyor.

Sizinde söyleyecekleriniz vardır , söyleyin , içinizdeki duyguları ilk önce takipçi lerinize ve attığınız hashtag ile konunuz hakkındaki aynı hashtag yazarlarına iletmiş olursunuz , olacak geri retweetler ile birlikte sizin düşünceniz dağılmış olur ve ulaştığı kitleye , retweet yapan kişinin takipçi lerine duyurabilirsiniz.Herkes ister düşüncelerini kitlelere duyurmak  bu herkesin hakkı ve isteyeceği birşey bu sizinde hakkınız.

Herkesin oldukça merak ettiği konulara ulaşmak oldukça kolay bunu sadece isteyin!

Sizde detaylı bilgi için http://www.twittersepeti.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.  otomatik retweet retweet hilesi retweet arttırma retweet

    Forum Saati Cuma Nis. 20, 2018 2:52 am