internette sende kazanabilirsin


Amerikan Pastası

Paylaş

fatma758


Mesaj Sayısı : 228

Kayıt tarihi : 03/11/12

Amerikan Pastası

Mesaj tarafından fatma758 Bir Ptsi Mayıs 27, 2013 7:02 am

Site Adı: Amerikan Pastası
Site Adresi: Filmistek.com

Amerikan Pastası filmi seri şekilde çekilen en uzun lise komedisidir. ABD yapımı olarak izleyicilerin karşısına çıkan Amerikan Pastası izle 8 ayrı filmden oluşmaktadır. 8. Film olan Amerikan Pastası büyük buluşma filmi 2012 yılında gösterime girerek American Pie hayranlarının beğenisini kazanmıştır. Ülkemizde de çoğu gencin yakından takip ettiği filmin ilki Amerikan Pastası adı altında 1999 yılında Adam Herz tarafından senaryosu hazırlanmıştır. Chris Weitz ve Paul Weitz tarafından yönetilen gençlik komedi filminin ikinci filmi olan Amerikan Pastası 2 filmi ilk filmden 2 sene sonra 2001 yılında gösterime girmiştir. İkinci filmin çıkmasıyla beraber aslında yapımcılar bu serinin daha çok bölümler göreceğinin sinyallerini vermiştir. 2003 yılında Amerikan Pastası 3 ile seriye üçüncü filmde eklenmiştir. Bu filmden sonra Amerikan Pastası hayranları ve fanatik izleyicileri oluşmuştur.
Amerikan Pastası HD izle filmi Bravo TV’nin düzenlediği en iyi eğlence filmleri arasında ilk 50 ‘ye girerek 49. olmuştur. En iyi lise komedisi dalında 22. sıraya yerleşen film 2000 senesinde Total Film dergisinin düzenlediği ankette göre tüm zamanların en iyi 6. komedi filmi olmuştur.
Daha sonraki seriler kendilerine ait özel isimlerle gelmiştir.2005 yılında Amerikan Pastası 4 yani Amerikan Pastası Bando Kampı filmi hayranlarla buluşmuş ve çok sevilmiştir. Bu serinin hemen arkasından 2006 yılında Amerikan Pastası 5 Çıplak Yol filmi serinin hayranları ile buluşmuştur. Bu serinin arkasından gelen Amerikan Pastası izle Beta Evi serinin 6. Filmi olarak 2007 yılında, bundan iki sene sonra 2009 yılında da Amerikan Pastası Aşk Kitabı Filmi izleyicilere unutulmaz sahneler izletmiştir. 2012 yılında ilk serinin kahramanları bir araya gelerek Amerikan Pastası Buluşma filmini ortaya çıkarmışlar ve ilk seride yaşanan olaylar son seri ile yine hafızalarda canlanmıştır. Amerikan Pastası serisi filmleri hd izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

    Forum Saati Cuma Nis. 20, 2018 4:44 am